• Home
  • Portfolio
  • Over mij
  • Contact
No Result
View All Result
  • Home
  • Portfolio
  • Over mij
  • Contact
No Result
View All Result
Aggie Fotografie
No Result
View All Result

[In beeld] Houttendorp BSV Selwerd 2019

18/07/2019

Met ruim 60 aanmelding is de huttenbouw in Selwerd een gewild evenement. Het evenement werd georganiseerd door organisatie BSV Selwerd en door verschillende wijkbewoners ondersteund.

Voor de vierde keer werd het evenement georganiseerd. Kinderen in diverse leeftijden namen het tegen elkaar op om de mooiste hut te bouwen. In totaal werden er acht hutten gebouwd. Tot vrijdag kan er worden gewerkt aan de hutten. Ook worden de hutten gecontroleerd op veiligheid en de groepjes beoordeeld op het samen werken. En voor de mooiste hut is er een klein prijsje. Ook werden er op woensdag even een kort kijkje genomen door de politie en de handhaving of alles veilig was. Tevens was er EHBO personeel aanwezig voor de splinters, hamerwondjes en de spijkerwondjes. Een leuk en veilig evenement.

Update:

donderdag word er op een creatieve manier de hut versiert en krijgen de hutten/teams een leuke en creatieve naam. Kinderen mogen graffitey bussen gebruiken, slingers, vuilniszakken als gordijntjes, stoepkrijt en nog veel meer versierseltjes.

Update 2

Vrijdag, de laatste dag. De bouwinspectie is langs gekomen en er is eén winnaar gekozen. Alle kinderen hebben een prijsje gekregen. Tijdens de laatste dag worden de puntjes op de I gezet. Er was een gezellige sfeer en er stonden twee vuurtonnnen klaar om het een extra sfeer te geven. samen met het zwembad wat er tevens de hele week stond was er een gezellige sfeer op de laatste dag. Wat bleek is dat het thema uiteindelijk een feest thema was, de hutten hadden verschillende namen met “party” er in. Ook werd er gegooit met confettie en werd er feestelijke muziek gedraaid. Na de huttenbouw begon het opruimen van de hutten. En was om 18:00 het gehele terrein weer hout en spijker vrij.







Over mij

Aggie Fotografie

Agnes Koning

Allround fotografe

Hallo & welkom op mijn website. Ik ben Agnes Koning en ik ben 19 jaar oud. Ik ben woonachtig in de stad Groningen.

Categorieën

Populair

  • [Nieuws] Knolpower pop-upstore geopend in Groningen

    0 shares
    Share 0 Tweet 0
  • [In beeld] Sloop viaduct Paterswoldseweg Begonnen

    0 shares
    Share 0 Tweet 0
  • [In beeld] Marengo-proces bij rechtbank De Bunker in Amsterdam-Osdorp

    0 shares
    Share 0 Tweet 0
  • [112Nieuws] Minderjarige jongen komt om het leven bij steekincident in supermarkt

    0 shares
    Share 0 Tweet 0
  • [112Nieuws] Brand verwoest boerderij

    0 shares
    Share 0 Tweet 0

Instagram

  • Afgelopen weekend een portret fotoshoot mogen doen. Hieronder een aantal foto
  • Zondagnacht even voor 02.00 uur werden de politie en de brandweer opgeroepen voor een melding van een autobrand op het parkeerterrein van sportcentrum Kardinge aan het Kardingerplein in Groningen. 
Brandweer had veel moeite met blussen, de politie zal onderzoek doen naar mogelijke brandstichting waarvoor 1 persoon is aangehouden. 

Meer lezen ? Bekijk dan het artikel op mijn website.
  • Zondagnacht even voor 02.00 uur werden de politie en de brandweer opgeroepen voor een melding van een autobrand op het parkeerterrein van sportcentrum Kardinge aan het Kardingerplein in Groningen. 

Meer lezen ? Bekijk dan het artikel op mijn website.
  • Een kokende motor van een auto was de oorzaak dat de brandweer moest uitrukken voor rook ontwikkeling in een pakkergerage onder het UMCG.
  • Frontale aanrijding op Kattegat te  Groningen. Geen gewonden en beide auto
  • 8 januari - voetbal supporters zouden in de trein in Zwolle vernielingen hebben aangericht waarna er politie in de trein is gestapt en mee zijn gereden in de trein van Zwolle naar Groningen. Met veel politie macht stonden ze paraat op station Groningen,  tevens het eindstation, om alles veilig te laten verlopen. de politie heeft de grote groep supporters over het station geleid.
  • 6 januari - tijdens een achtervolging door de stad is een motor agent zwaar gewond geraakt nadat een spookrijder hem tegemoet kwam. Niet alleen de motor agent heeft schade opgelopen maar ook 2 andere politie voertuigen. (Zie vorige post) de bestuurder van het spookrijdende voertuig is aangehouden.
  • Donderdag op vrijdag op 5 januari is er een spookrijder op de vlucht geslagen richting stadspark. Ter hoogte van Hoogkerk is de verdachte uit de auto gesprongen en even later aangehouden op de eemsgolaan te Groningen. Na een lange achtervolging zijn er meerdere voertuigen geramd. 
Zie volgende post!
  • 5 januari - een woning overval waarbij 1 persoon is aangehouden en auto is doorzocht en in beslag is genomen.

Volg mij op

Facebook Twitter Instagram

Menu

  • Algemene voorwaarden
  • Disclaimer

Recent gepubliceerd

  • [112Nieuws] Hond door politie doodgeschoten na aanval op mensen en andere hond 06/02/2023
  • [112Nieuws] Brand verwoest bedrijfsverzamelgebouw in Roden 31/01/2023
  • [112Nieuws] Scholier komt ten val met fiets; brandweer rukt uit vanwege beknelling 27/01/2023

Archief

© 2020 Aggie Fotografie , alle rechten voorbehouden.
Website door RDB Producties.

No Result
View All Result
  • Home
  • Portfolio
  • Over mij
  • Contact

Welcome Back!

Login to your account below

Forgotten Password?

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Log In